High Speed 3D

High Speed 3D dla Java

Wyścigi samochodowe 3D w N97

High Speed 3D Free to darmowe wyścigi na telefony takie jak Nokia N97 i Nokia 5800, choć działa też na starszych modelach telefonów. Symulator jazdy wyścigowej pozwala cieszyć się trójwymiarową grafika i realistyczną fizyką pojazdów.High Speed 3D... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo wciągająca
  • Realistyczna fizyka gry

Wady

  • Konieczność odblokowywania poziomów
  • Reklamy pobierane z Internetu

Niezły
6

High Speed 3D Free to darmowe wyścigi na telefony takie jak Nokia N97 i Nokia 5800, choć działa też na starszych modelach telefonów. Symulator jazdy wyścigowej pozwala cieszyć się trójwymiarową grafika i realistyczną fizyką pojazdów.

High Speed 3D to gra przypominająca Need for Speed. Bierzemy udział w ulicznych "dzikich" wyścigach. Do dyspozycji jest 20 tras i 9 samochodów. Aby uzyskać do nich dostęp musimy jednak wygrywać kolejne wyścigi - nowicjusz ma ograniczone opcje.

Samochody w wyścigach High Speed 3D można modyfikować w warsztacie. Możemy tuningować i wymieniać niektóre cześć, oraz zmieniać barwę lakieru i upiększać maszyny naklejkami. W trakcie wyścigu możemy korzystać z przyspieszenia Nitro oraz wchodzić w poślizgi zadziwiając przeciwników driftem.

High Speed 3D to bardzo udany symulator jazdy na wyścigach w technologii java. Jeśli lubisz szybkie maszyny i nieco adrenaliny, pobierz te darmowe wyścigi na telefon.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

High Speed 3D

Download

High Speed 3D Demo 1.05

Opinie użytkowników o High Speed 3D

Sponsorowany×